Erikli Nestle Waters Yönetim Komite Toplantısında İş Zekası Konulu Sunum için davet edildim.Bursa’da temelleri atılıp , önce Türkiye pazarındaki liderliğin sonrasında, uluslararası pazarda da önemli başarısı sonrasında Nestle grubu ile ortaklığa giren Nestle Erikli Waters aylık olağan ” Management Commitee ” toplantısına İş Zekası konusunda bir sunum yapmak üzere davet edildim.

Genel Müdür ve şirketin tarihsel sahibi ve mevcut ortaklarından Sn. Hasan Aslanoba ‘nın bizzat yürüttüğü toplantı ve IS/IT Müdürü Sn. Nihal Topaloğlu ‘nun program yöneticiliğini yaptığı organizasyonda ,kendi sunumumda  temel amacı katılıcımlara,iş zekası temel ilke ve gelişmelerini anlatırken özellikle son yıllarda iş zekası pazarında yaşananların neden ve sonuçları hakkında tecrübelerimi paylaştım. Temel İş Zekası, Performans ve Strateji Yönetiminin teorik-fonksiyonel ayırımını teknolojik farkları ile pozisyonlarken, son kullanıcılara basitlik ve performans yönetiminin teknolojik örneklerini ve bir sonraki  adımları konusunda da bilgiler paylaştım. Sunum sonrası ManCom toplantısı yemeğine  davet, ve gösterdiği ilgi ve iş zekasına yapmış olduğu destek için   başta Sn. Hasan Aslanoba ve tüm ekibe özellikle teşekkür etmek isterim.


(I have been invited by Erikli Nestle Waters in order to present “Business Intelligence” to Management Committee. My presentation consisted of core BI, EPM-CPM, Strategy management conceptual differences  as well as recommendation of Business Intelligence project implementation relying on historical practical experience.  I am delightful to see C-Level support by Erikli management team especially founder and existing partner of Mr. Hasan Aslanoba. I would like to express my sincere appreciation to all team for their interest to me.) 


Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: